دانلود صدای شمارش یک تا ده انگلیسی

دنبال صداهای کمیاب هستید؟ صداهای جدید و کمیاب را اینجا کشف کنید.

افکت صدای شمردن انگلیسی

جدول مشخصات

نام دانلود صدای شمارش یک تا ده انگلیسی
تعداد فایل صوتی ۲۰
کیفیت‌ها  ۱۲۸ mp3
حجم فایل ۰٫۲ مگابایت
قیمت  —-

صدای شمردن انگلیسی یک تا ده مناسب برای شروع فیلم و کارتون‌ها – با صدای مرد و زن

وقتی می‌خواید یه بازی یا یه فیلم و انیمیشن رو شروع کنی معمولا دوست داری با یه حرکتی مخاطب رو وارد فضای داستان خودت کنی. هنوز هم خیلی از فیلمای هالیوودی از شمارش معکوس انگلیسی استفاده می‌شه.

Ten, Nine, Eight, Seven, Six, Five, Four, Three, Two, One و بوممممممممممم داستان شروع می‌شه. نقطه شروع خوبی برای اول مسابقات، یا اول مراحل بازی‌هاست و استفاده‌های دیگه‌ای هم داره. ما مجموعه افکت صدای شمارش

انگلیسی از ۱ تا ۱۰ رو براتون اینجا جمع‌آوری کردیم که با صدای مرد و زن خونده می‌شه و هر عدد هم جداگونه گفته می‌شه. یعنی می‌تونید تا ۵ یا تا مثلا حتی ۳ یا ۷ رو استفاده کنید. این نمونه صدا رو هم بشنوید که ببینید کیفیتش به چه شکله. اولی برای تست کیفیت صدای شمارش معکوس انگلیسی با صدای زن گذاشته شده و دومی هم صدای شمردن انگلیسی یک تا ده با صدای مرده. گوش کنید و ببینید که آیا همون کیفیت مدنظر شما رو دارن یا نه.علاوه بر این صداهای مربوط به انسان کلی صدای دیگه هم داریم که می‌تونید دانلود کنید. مثل صدای جشن عروسی که با تموم اون بزن بکوب‌هاش می‌تونید دانلود کنید یا صدای اعتراض و تظاهرات تو خیابون که همچنان جزو صداهای کمیابه.

صداهای مشابه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست