دانلود صدای کولاک

تمامی صداهای اکسیو ساند به اپلیکیشن اِکو انتقال پیدا کرده است.

جدول مشخصات

نام دانلود صدای کولاک
تعداد فایل صوتی ۸
کیفیت‌ها  ۱۲۸ mp3
حجم فایل ۷٫۶ مگابایت
قیمت

دانلود صدای برف و کولاک و بوران (وای چقدر سرده)

صدای کولاک و برف از پشت پنجره میاد. محکم به پنجره می‌کوبه و یک صدای هوهو مانند از باد هم میاد. صدای برف و بوران وحشت خاصی داره. انگار یه سکوتی توی این سر و صدای برف و بوران هست. انگار یه خاموشی بزرگ تو این صدا هست.

اگه فیلم می‌سازید و دوست دارید این صدای وهم‌آور رو تو فیلم‌هاتون استفاده کنید و مخاطب‌تون این خاموشی و سکوت پرهیاهو رو تجربه کنه دانلود صدای کولاک و برف و استفاده از اون می‌تونه این احساس رو منتقل کنه. اگه انیمیشن می‌سازید و یا پادکستر هستید و یا حتی بازی می‌سازید این صداهای باکیفیت رو از دست ندید. این صدای باد شدید در کوهستان و دشت چیزیه که نیاز دارید تا جذابیت صوتی به پروژه‌هاتون اضافه کنید.

ما ۸ افکت صدای برف و کولاک رو براتون جمع آوری کردیم. نویزهاشون رو برطرف کردیم و حجم‌شون رو با نرم‌افزارهای اختصاصی تنظیم کردیم. افکت صوتی برف و بوران چیزیه که نیاز دارید تا مخاطب‌تون رو با این سرما روبرو کنید. راستی کلی افکت صدای محیطی دیگه هم داریم که می‌تونن فضاسازی‌های جالب و هیجان‌انگیز تو کارهاتون ایجاد کنن. مثل افکت صدای باران یا افکت صدای کویر و کلی صدای دیگه که پیشنهاد می‌کنیم از دست‌شون ندید.

صداهای مشابه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست