دانلود صدای کلید انداختن و جیرینگ جیرینگ

دنبال صداهای کمیاب هستید؟ صداهای جدید و کمیاب را اینجا کشف کنید.

جدول مشخصات

نام دانلود صدای کلید
تعداد فایل صوتی ۵۹
کیفیت‌ها  ۱۲۸
حجم فایل ۱٫۳ مگابایت
قیمت  ۶۰۰۰ تومان

55,000 ریال – دانلود

افکت صدای کلید انداختن روی در و بقیه‌ی صداهای کلید

احتمالا دوست دارید یک انیمیشن یا فیلم بسازید. شاید یک تبزر تبلیغاتی، شاید هم یک بازی معمایی و راز آلود. افکت صدای کلید می‌تونه اینجا یه نقش مهم داشته باشه. اینکه صدا رو کاملا طبیعی و خالص جلوه بده و صحنه کاملا طبیعی و هیجان‌انگیز برای مخاطب تداعی باشه. جوری که کامل بتونه احساسش کنه. اصلا اثر افکت صدا همینه که به کار شما حجم و تخیل اضافه می‌کنه. مخاطب شما کاملا با صحنه همراه می‌شه و انگار خودشه که داره این کار رو انجام می‌ده.

صدای باز کردن قفل در ، صدای جیرینگ جیرینگ کلید، صدای کلید انداختن و هر صدای دیگه‌ای که یک کلید می‌تونه از خودش در بیاره رو تو این پکیج براتون قرار دادیم. هر اکتی که کاراکترای فیلم، بازی، یا انیمیشن‌تون می‌خوان با کلید انجام بدن تو این صداها هست. افکت صوتی کلید انداختن کیفیتش با نرم‌افزارهای تخصصی تنظیم شده و هیچ نویزی رو نمی‌شنوید. طبیعی و خالصه و کافیه بندازید رو پروژه‌های حرفه‌ای‌تون و تمام. حالا بهترین افکت‌ صدای کلید رو دارید که مخاطباتون کف می‌کنن.

اما دیگه چه صداهایی داریم که به دردتون می‌خوره؟ صدای باز کردن در گاوصندوق که تو یه پلات می‌شنوید که آخرش با صدای دستبند پلیس روانه‌ی زندان می‌شه. صدای باز و بسته کردن در زندان رو هم داریم. می‌بینید؟ هر داستانی که تو فیلما و انیمیشناتون داریم می‌تونید با دنیای صداهای اکسیو به راحتی اجرا کنید. شک نکنید.

 

صداهای مشابه:

فهرست