دانلود صدای نوار کاست

دنبال صداهای کمیاب هستید؟ صداهای جدید و کمیاب را اینجا کشف کنید.

جدول مشخصات

نام دانلود صدای نوار کاست
تعداد فایل صوتی ۲۶
کیفیت‌ها  ۱۲۸ mp3
حجم فایل ۲٫۹ مگابایت
قیمت ۶۰۰۰ تومان

60,000 ریال – دانلود

افکت صدای نوار کاست ؛ قدیمی و نوستالژیک

اول یه بار صدای نوار کاست رو بشنویم:این صدای ضبط صوت قدیمی براتون آشنا نیست؟ صدای نوار کاست که داخل ضبط صوت می‌ذارن و پلی می‌شه و کلی آهنگ خوب توشون بود. از اون قدیمیاش مثل جلیل شهناز و گلپا و اینا گرفته تا این جدیدا که اندی و سندی و اینا بودن. یه مدت بود که هر کی که یک نوار کاست خوب با آهنگای خوب داشت بین مردم محبوب می‌شد چون هر جا می‌رفت نوار خوبش رو هم می‌برد و بقیه گوش می‌دادن و لذت می‌بردن.

یا بعضی وقت ها هم صدای گیر کردن نوار کاست رو می‌شنیدیم. خیلی بد بود. همش استرس می‌گرفتیم که نکنه اون نوار جمع شده و بعدشم با یه خودکار درستش می‌کردیم. عجیب بود رابطه نوار کاست و خودکار بیک.

در هر صورت ما کلی افکت صوتی نوار کاست رو براتون یه جا جمع کردیم. ۲ تاش رو اون بالا شنیدید. بقیه‌شون رو هم دانلود کنید و این صداهای زیبا رو کشف کنید. صداهای نوستالژیک که مخصوص خاطرات دهه شصت و هفتادن.

به هر حال. ما کلی افکت صوتی اشیا هم داریم که پیشنهاد می‌کنیم از دست‌شون ندید. مثل صدای شماره گیر تلفن قدیمی از اونا که خرت و خرت باید می‌پیچوندی تا یه شماره می‌گرفتن. صدای نوشتن با قلم نی و کلی صدای هیجان‌انگیز دیگه که پیشنهاد می‌کنیم از دست‌شون ندید. دیگه همین. از دست ندید.

صداهای مشابه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست