دانلود صدای ماشین تایپ

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. صدای اشیاء
  4. chevron_left
  5. دانلود صدای ماشین تایپ

صدای ماشین تایپ قدیمی را گوش داده‌اید. پدربزرگم یکی از آن‌ها را داشت. هر از گاهی کاغذی می‌گذاشت و چیزی با آن می‌نوشت. خیلی بهتر از مک‌بوک و لپتاپ‌های چرت و پرت الان بود. صدای ماشین تحریر واقعا زیباست. من دوستش دارم. شما چطور؟

افکت صدای ماشین تحریر رو براتون جمع‌آوری کردیم. نویزها و صداهای جانبیش رو حذف کردیم و باکیفیت‌ترین صدا‌ها را براتون قرار دادیم تا توی فیلم‌ها، انیمیشن‌ها، کارتون‌ها، پادکست‌ها و … از اون استفاده کنید و حس نوستالژیکی به مخاطب القا کنید. می‌خواهید ویدیوهای سبک قدیمی‌تون رو حرفه‌ای‌تر بسازید تا همه ازش لذت ببرن؟ پس از این صداهای فوق‌العاده استفاده کنید. شاید بخواهید در کنار افکت صدای ماشین تایپ، صدای ریختن چایی رو هم بذارید. یا شاید هم اون از اون بیرون صدای وانت ضایعاتی میاد و دوست دارید که اون رو هم بیارید تو ویدیوهای نوستالژیک‌تون.

ساخت کلیپ‌ها و ویدیوهای حرفه‌ای نیاز به صداهای حرفه‌ای و کارشده و قدرتمند داره تا بهترین حس رو به مخاطب القا کنه. پس اگه دوست دارید حرفه‌ای دیده بشید و حرفه‌‌ای کار کنید این صداها رو از دست ندید. با دانلود صدای ماشین تایپ به راحتی می‌تونید ویدیوهای حرفه‌ای و کارشده بسازید.

نکته: اسپانسر اصلی این محصول وبسایت اینفوفنگ است. این وبسایت در زمینه متون قدیمی و کتاب‌های قدیمی فعالیت دارد و متن کتاب‌هایی که مشکل حق نشر ندارند را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

صداهای مشابه:

جدول مشخصات

نام دانلود صدای ماشین تایپ
تعداد فایل صوتی ۵
کیفیت‌ها ۱۲۸
حجم فایل ۰٫۲ مگابایت
قیمت ۱۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ ریال – خرید
فهرست