دانلود صدای فرش بافی – دار قالی

جدول مشخصات

نام دانلود صدای فرش بافی
تعداد فایل صوتی ۷
کیفیت‌ها ۱۲۸
حجم فایل ۱٫۱ مگابایت
قیمت  ۲۵۰۰ تومان

25,000 ریال – دانلود

افکت صدای فرش بافی و دار قالی

همچنان یک صدای ایرانی و مختص ایران که کمتر جایی شنیدید، افکت صدای فرش بافی رو برای حرفه‌ای‌هایی که گذاشتیم که فیلم و انیمیشن ایرانی می‌سازن. حرفه‌ای‌هایی که دوست دارن طبیعی‌ترین و زیباترین صداها رو بذارن رو پروژه‌های حرفه‌ای‌شون.

من قبل از اینکه مدرسه برم تو همچین محیطی بودم. کار نمی‌کردم چون کوچیک بودم. ولی یه کارگاه فرش بافی داشتیم و صدای کارگاه فرش بافی شاید بیشتر از یک سال چیزی بود که هر روز می‌شنیدم. صدای دفه زدن دار قالی، صدای دار قالی وقتی که چند نفر روش کار می‌کردن. برای همین این صدا رو خیلی دوس دارم. شما هم اگه دوست دارید این صدای طبیعی و زیبا رو بشنوید و استفاده کنید خوش اومدید. لازم هم نیست چند ساعت تو سایتای مختلف دنبال صدای فرش بافی بافی باشید. ما ۷ تا افکت صدای دار قالی و فرش بافی رو براتون گذاشتیم. طبیعی، باکیفیت، بدون نویز و باکیفیت بالا. دقیقا اون چیزی که نیاز دارید.

صداهای دیگه‌ای هم داریم که تم ایرانی دارن و احتمال می‌دم که یه جایی به دردتون بخورن. صدای وانتی نمکی که فک کنم همه‌ی ما بیشتر از صدها و هزارها بار شنیدیمش، صدای ریختن چایی که زیباترین صدای دنیاست و کلی صدای کمیاب دیگه که برای حرفه‌ای‌ها گذاشتیمش. دانلود کنید و لذت ببرید.

صداهای مشابه:

فهرست