دانلود صدای باز و بسته کردن زیپ

دنبال صداهای کمیاب هستید؟ صداهای جدید و کمیاب را اینجا کشف کنید.

جدول مشخصات

نام دانلود صدای زیپ
تعداد فایل صوتی ۴۶
کیفیت‌ها  ۱۲۸
حجم فایل ۰٫۹ مگابایت
قیمت ۵۰۰۰ تومان

50,000 ریال – دانلود

افکت صدای باز و بسته کردن زیپ

احتمالا می‌خواید یک فیلم بسازید. شاید هم انیمیشن یا کارتون یا موشن گرافیک، شاید می‌خواید پادکست بسازید و یا تیزر تبلیغاتی. افکت صدای باکیفیت نمی‌خواید؟ افکت صوتی کشیدن زیپ رو براتون گذاشتیم. ۴۶ تا افکت صدای زیپ در انواع و اقسام مختلف. از زیپ کلفت گرفته. تا این زیپ نازکا که خیلی ظریفن. هر زیپی که هست دیگه. شما کلفت‌شو می‌خوای یا نازکشو؟

خب فرق این افکت صدای باز و بسته کردن زیپ با بقیه چیه؟ اینکه ما کیفیت این افکت‌ها رو کامل تنظیم کردیم و نویزهاشونو با نرم‌افزارهای اختصاصی گرفتیم. کافیه دانلودش کنید و بذارید رو پروژه‌های حرفه‌ای‌تون تا مخاطباتون یک صدای حرفه‌ای، طبیعی و خالص بشنون. انگار یکی کنارشون نشسته داره زیپ باز و بسته می‌کنه. با دانلود صدای زیپ می‌تونید به راحتی بهترین صدا رو برای پروژه‌تون پیدا کنید. صدایی که کاملا هماهنگ باشه. لازم نباشه ببرید و ادیت کنید و وقت‌تون تلف شه.

خب علاوه بر افکت صوتی کشیدن زیپ کلی افکت صدای وسایل مختلف داریم. شاید باورتون نشه ولی صدای پوشیدن کت و لباس هم داریم حتی. یه سر بزنید به این صداهای باکیفیت و روایت داستان‌تون رو با بهترین شکل ممکن جلو ببرید. آره خلاصه.

صداهای مشابه:

فهرست