دانلود صدای دکمه ها و کلیک ها (بخش اول)

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. صدای UI
  4. chevron_left
  5. دانلود صدای دکمه ها و کلیک ها (بخش اول)

برای ساختن یک بازی یا یک اپلیکیشن و صداگذاری آن به چه چیزی بیشتز همه نیاز دارید؟ صدای دکمه ها و صدای کلیک کردن بیشترین چیزی است که هم در اپلیکیشن‌ها و هم بازی‌ها به چشم می‌خورد. معمولا بازی‌هایی که حین کلیک کردن صدای کلیک جالب توجهی ندارند اصلا نمی‌توانند کاربر را جذب کنند.

صدای دکمه تعاملی است که بازی یا اپلیکیشن با بازیکن و کاربر دارد. بهتر است برای دکمه‌های خاص هم صداهای خاصی در نظر گرفته شد. به همین دلیل هر چه صدای کلیک کردن روی دکمه ها تنوع بیشتری داشته باشد کاربر را بیشتر درگیر می‌کند. اگر بازی‌های سبک اکشن و مبارزه را نگاه کنید خواهید دید که برای برداشتن هر نوع اسحله و کلیک کردن روی آن صدای مخصوصی وجود دارد. کاربر بدون اینکه چک کند که آیا روی اسلحه کلیک کرده است یا نه. با شنیدن صدای دکمه کلیک از برداشتن آن اطمینان حاصل می‌کند.

افکت صدای کلیک روی دکمه برای اپلیکیشن‌های بانکی و مواردی از این دست هم استفاده می‌شود. این کار نه‌تنها اپلیکیشن را روان‌تر می‌کند بلکه طبق یک مسئولیت اجتماعی برای افراد نابینا و کم‌بینا با قرار دادن افکت صدای کلیک می‌توان به این کاربران هم خدمات رسانی کرد.

ما تعداد زیادی صدای دکمه را در سه بخش مجزا برای شما قرار داده‌ایم. با دانلود صدای کلیک به صورت رایگان می‌توانید به راحتی هر بازی و یا اپلیکیشنی را جذاب‌تر و طبیعی‌تر طراحی کنید.

دانلود صدای کلیک و دکمه ها بخش دوم

دانلود صدای کلیک و دکمه ها بخش سوم

صداهای مشابه:

جدول مشخصات

نام دانلود صدای دکمه ها و کلیک ها (بخش اول)
تعداد فایل صوتی ۳۱
کیفیت‌ها ۶۴ – ۱۲۸ – ۳۲۰
حجم فایل ۳٫۳ مگابایت
قیمت رایگان
فهرست