دانلود صدای خنده

جدول مشخصات

نام دانلود صدای خنده
تعداد فایل صوتی ۱۴
کیفیت‌ها ۱۲۸
حجم فایل ۰٫۵ مگابایت
قیمت ۱۵۰۰ تومان

15,000 ریال – دانلود

افکت صدای خنده جمعیت برای کمدی‌بازها

می‌دونید چرا رو این سیت‌کام‌ها و فیلم‌های کمدی صدای خنده مردم و یا صدای خنده تکی می‌ذارن؟ اصلا دلیل گذاشتن افکت خنده چیه؟

یه نظرسنجی بین مردم برگزار شد و تقریبا ۹۰ درصد مردم گفتن که این افکت صدای خنده اصلا براشون جالب نیستن و حتی گفتن که از افکت خنده جمعیت متنفرن؟ حالا چرا فیلم‌سازها همچنان از این افکت‌ها استفاده می‌کنن؟ دلیلش یک تکنیک تبلیغاتی به نام Social Proof ئه. یعنی وقتی شما سریال رو می‌بینید و یه قسمتی اصلا جالب نیست ولی وقتی صدای خندیدن جمعیت رو می‌شنوید ذهن شما به صورت ناخودآگاه فکر می‌کنه که این صحنه خنده‌داره و این تداوم باعث می‌شه تا مغز شما به این سیگنال‌ها واکنش نشون بده و بیشتر و بیشتر سعی می‌کنید تا روی سریال تمرکز کنید تا تیکه‌های خنده‌دارش رو متوجه بشید و در نتیجه به سریال معتاد می‌شید. یک فرایند ساده با یه نتیجه بزرگ. چرا فرندز با اون  ایده‌ی مزخرفش انقدر بولد شد و همه دارن می‌بیننش؟ دلیلش محتوای فیلم نیست. بلکه تلاشیه که تبلیغاتچی‌ها برای فریب دادن و معتاد کردن ذهن شما به سریال انجام دادن.

شما هم این صدای خنده رو دانلود کنید و ذهن مخاطبتون رو به کلیپ‌ها، انیمیشن‌ها و فیلم‌هاتون معتاد کنید. شاید متنفر باشید که صدای خنده جمعیت رو بذارید. خیلی از کارگردانای سریالای سیت‌کام هم متنفرن از این کار. ولی چیزیه که جواب می‌ده. امتحان کنید و لذت ببرید.

بقیه‌ی صداهای انسان رو هم براتون گذاشتیم به اونا هم سر بزنید. رایگان هم داره اون وسطا.

صداهای مشابه:

فهرست