دانلود صدای جنگل ۱

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. صدای محیط
  4. chevron_left
  5. دانلود صدای جنگل ۱

من به جنگل آمدم تا دوباره دوباره دوباره دوباره فکر کنم فکر کنم فکر کنم که من هم انسان هستم. به صدای جنگل گوش کنید. صدایی عمیق و جذاب که زیبایی و جذبه‌ی خاصی را در وجود ما فعال می‌کند. من صدای جنگل را می‌پرستم.

صدای جنگل در شب به مراتب عجیب‌تر است. انگار روح وحشی درختان شما را فریاد می‌زند. انگار جنگل با شما حرف می‌زند. راستی جنگل چه حرفی دارد که با شما بزند؟ چه چیزی دارد که به شما بگوید؟ پس خوب به صدای جنگل گوش بدهید.

ما برای شما بهترین و باکیفیت‌ترین افکت صدای جنگل را جمع کرده‌ایم که در دو بخش می‌توانید به آن‌ها گوش بدهید. از این صداها می‌توانید در فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و کارتون‌هایتان استفاده کنید تا این حس عظمت و زیبایی و خوف را همزمان به مخاطب‌تان برسانید. صدایی که از انتهای جهان می‌آید. با دانلود صدای جنگل و استفاده از آن در فیلم‌ها می‌توانید حسی واقعی‌تر را به مخاطب‌تان برسانید چون ما تمام نویزها و صداهای اضافی را حذف کرده‌ایم. چیزی که می‌شنوید صدای حشرات است و حجم صدای جنگل و گهگاهی صدای حیوانی ناشناس از دوردست می‌آید و یا روباه و سنجابی که از کنارتان با سرعت برق و باد رد می‌شود. صدای باد و چرخش آن لای برگ درختان هم در پکیج دانلود افکت صدای جنگل قرار داده شده است. بخش دوم آن را هم دریابید.

صدای جنگل بخش دوم

صداهای مشابه:

جدول مشخصات

نام دانلود صدای جنگل
تعداد فایل صوتی ۱۰
کیفیت‌ها ۶۴ – ۱۲۸
حجم فایل ۳۴ مگابایت
قیمت ۳۰۰۰ تومان
۳۰,۰۰۰ ریال – خرید
فهرست